ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” у співпраці з координаторами готуватиме програми для вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку громад

Сьогодні під час робочої наради представників об’єднання йшлося про проблеми та перспективи розвитку Хмільницької, Уланівської і Війтівецької територіальних громад.

Голова об’єднання “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій, координатор у зазначених громадах Юрій Шевчук та представники ГО напрацювали план заходів, які у співпраці буде реалізовано протягом найближчих кількох місяців. Мова, зокрема, про соціально-культурні проєкти та програми. Також учасники зустрічі торкнулися й проблем, які існують у соціально-економічному розвитку цих громад. Тож вирішено більш детально вивчити ці питання та напрацювати програми для подальшого їх розв’язання.

“Маємо створити “дорожню карту” проблемних питань, які на часі у територіальних громадах. Аби чітко розуміти, яку допомогу можемо надати людям, у чому підтримати, а які питання – й вирішити самотужки, за підтримки наших народних депутатів, – підкреслює голова об’єднання Валерій Коровій. – Наша мета – сприяти розвитку громад та зростанню добробуту людей, які там проживають. На це й спрямовуватимемо спільні зусилля”.