До ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» долучилась координатор Краснопільської громади

Валентина Топочканова – а саме вона представлятиме інтереси мешканців Краснопільської ТГ в об’єднанні – свій трудовий шлях розпочала з роботи в сільському господарстві. З 1996 по 2015 роки була приватним підприємцем. У 2015 – обрана на посаду Михайлівського сільського голови.

Саме під час її головування у 2018 році, завдяки народному депутату Миколі Кучеру, було відкрито новий корпус Михайлівської школи. Це був довгобуд, який зводили 28 років. У 2020 році пані Валентину призначено на посаду старости Михайлівського старостинського округу.

Валентина Топочканова зізнається: любить людей і свою роботу. “Я глибоко переконана: об’єднавши зусилля, можна зробити багато добрих і корисних справ, втілити в життя цікаві проєкти і загалом поліпшити соціально-економічний стан своєї громади. Тому й вирішила стати частиною ГО «МИ – ВІННИЧАНИ»”, – зазначає пані Валентина.

Голова ж ГО Валерій Коровій, у свою чергу, підкреслює:“Ми щиро радіємо, коли до нашого об’єднання долучаються такі активні, небайдужі, налаштовані на роботу та націлені на результат люди. Адже за кожним з них – досвід, ентузіазм, креативність та найголовніше – прагнення розвивати: і себе, і свій край”.