В команді ГО “МИ – ВІННИЧАНИ» – Лука-Мелешківська територіальна громада

Об’єднання представлятиме тут Володимир Сич. ️Не один рік пан Володимир працював на посаді голови Лука-Мелешківської сільської ради. Під його керівництвом була створена ОТГ. Тож про потреби тих, хто тут проживає, знає не з чуток.

Свій трудовий шлях пройшов від слюсаря до очільника громади, керівника великого агропідприємства.

Під час роботи на посаді голови сільської ради, за ініціативи та сприяння Валерія Коровія, пану Володимиру вдалось завести в громаду велике інвестиційне аграрне підприємство, яке вже більше 10 років функціонує в Луці-Мелешківській, сплачує податки в місцевий бюджет та дає робочі місця.

Яскравим прикладом злагоджених командних дій є дорога, що пролягає через Луку-Мелешківську. Роками вона не бачила капітального ремонту. І саме завдяки комунікації Володимира Сича з Валерієм Коровієм, тодішнім очільником області, керівництвом САД, вдалось реконструювати дорогу.

“Згуртувати громаду, спільно реалізовувати нові соціально-інвестиційні проєкти – завдання, які ставлю перед собою сьогодні, – зазначає Володимир Сич. – І саме у співпраці та з допомогою ГО «МИ – ВІННИЧАНИ», сподіваюсь, усі ініціативи вдасться реалізувати”.

Не піддає сумніву успішне співробітництво і голова об’єднання Валерій Коровій. “Володимира Сича знаю досить давно, спільно втілили в життя не один проєкт. І можу сказати, що пан Володимир – з тих керівників, які не живуть одним днем, а орієнтуються на перспективу, крок за кроком реалізують необхідні для громади ініціативи, розвивають її та відкривають нові можливості для мешканців території”, – підкреслює голова ГО.