Свого представника в ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” віднині має і Мурафська територіальна громада

Координатором об’єднання став тут Василь Федоришин – людина з великим досвідом роботи в сільському господарстві, управлінській діяльності та державній службі.

Пан Василь пройшов шлях від зоотехніка до керівника сільгосппідприємством. Від аграрної галузі перейшов у державну службу, працював в Шаргородській районній державній адміністрації та заступником голови Шаргородської районної ради. Тож добре знає про проблеми та актуальні питання для Мурафської громади.

Своїм завданням Василь Федоришин вбачає розвиток усіх населених пунктів, які входять до складу територіальної громади. І серед першочергових питань: забезпечення освітніх закладів комп’ютерним та мультимедійним обладнанням, облаштування у населених пунктах громади дитячих майданчиків, адже не в кожному селі вони є. Чимало питань і щодо налагодження інфраструктури територіальної громади. Задля вирішення цих завдань, пан Василь планує реалізувати низку ініціатив та ідей.

“Я добре знаю голову об’єднання Валерія Коровія і довіряю команді, яку він очолює, – зазначає Василь Федоришин. – Впевнений, що саме завдяки досвіду та професійності людей, які входять до ГО «МИ – ВІННИЧАНИ», нам вдасться змінити на краще соціально-економічний стан кожної громади та Вінниччини в цілому”.

Таке переконання пана Василя поділяє і голова ГО Валерій Коровій. “Досвід, фаховий підхід, відповідальність та бажання працювати задля розвитку громад і добробуту людей, які там проживають, – чи не найголовніші позиції, симбіоз яких неодмінно дасть позитивний результат, – наголошує Валерій Коровій. – І я пишаюся, що в нашій команді саме такі небайдужі та професійні люди”.