До команди ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» доєднався відомий вінничанин, політик та громадський діяч Сергій Кудлаєнко

Добре знаний не лише на Вінниччині, а й в Україні, Сергій Кудлаєнко з тих людей, які торують свій життєвий шлях власною працею, наполегливістю та талантом.

Бажання розвиватися та рухатися вперед привело Сергія Кудлаєнка від працівника заводу, де розпочинав свою трудову діяльність, до директора підприємства, а згодом – і керівника окремих управлінь та директора Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради.

Поряд з управлінською діяльністю, пан Сергій має й чималий досвід депутатської роботи. У 2009 році увійшов до депутатського корпусу Вінницької обласної Ради. В 2014 – обраний народним депутатом України VIII скликання, де став заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Спільно з цим, працював заступником члена Постійної делегації у парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, а також членом груп міжпарламентських зв’язків з Республікою Чилі, Французькою, Латвійською Республіками, Республікою Польща та Китайською Народною Республікою.

Доктор економічних наук, Заслужений працівник сфери послуг України, магістр державного управління, юрист, почесний президент Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА – сьогодні усі ці почесні назви – поряд з іменем Сергія Кудлаєнка. Але найголовнішим досягненням для себе вважає звання сім’янина, батька, патріота рідної Вінниччини та Української держави.

Тож у команді “МИ – ВІННИЧАНИ” – не випадково: прагне власні вміння, досвід та знання використати на благо своїх земляків та малої батьківщини.