Новий інклюзивний простір та ігровий майданчик придбано для Рахнівсько-Лісового ДНЗ

Це дві ініціативи, втілені минулоріч за кошти “депутатської” субвенції, що були виділені Урядом за зверненням Лариси Білозір.

Про це народна депутатка повідомила на власній сторінці у мережі Facebook.

“Загалом на рахунки ДНЗ надійшло 150 тис. грн, з яких 100 тис. грн – на придбання та встановлення майданчика, решта коштів – облаштування інклюзивного простору, – зазначила Лариса Білозір. – І поки новий ігровий майданчик у зібраному вигляді очікує сприятливих погодних умов для початку його монтажу, інклюзивно-ресурсна кімната для дітей вже працює”.

Напередодні народна обранця зустрілася з колективом та оглянула нову кімнату. Усього за кілька місяців у дошкільному закладі створили комфортний простір для освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами. Зараз фахівці працюють з 7 такими дітками. Їм необхідна додаткова опіка. Тому створення такої кімнати, наголосила Лариса Білозір, було нагальною необхідністю.

“Заручившись нашою підтримкою, працівники закладу власноруч провели косметичний ремонт кімнати, здійснили закупівлю та встановлення меблів, облаштували кімнату технічним обладнанням, необхідними навчальними матеріалами та іграшками. Тепер тут повноцінний сенсорний куточок та ігрова зона, де присутні дидактичні та розвиваючі іграшки,” – розповіла народна обраниця.