До ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” долучилась координатор Жмеринської громади

Об’єднання в територіальній громаді представлятиме Ольга Боровська. ️

Ольга Геннадіївна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Виконавчого комітету Жмеринської міської ради. Ефективно поєднує управлінську діяльність з науковою, має 14 років науково-педагогічного досвіду, кандидат економічних наук. Автор понад 35 наукових та методичних публікацій, в тому числі 2 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України.

Пані Ольга веде активну громадську роботу. Є членом Регіональної ради Ордену Святого Пантелеймону Вінницької області, займається дослідженнями в сфері гендерної політики.

Окрім того, як і голова об’єднання Валерій Коровій, пані Ольга є головою державної екзаменаційної комісії в Вінницькому торгово-економічному інституті. А також має багато однодумців серед членів команди, так само налаштованих на всебічний розвиток своїх громад.

“Ціную професійний та науковий підхід до вирішення різних питань та проблем у громадах та регіоні в цілому. І маю сподівання, що спільно з фаховою командою ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” вдасться реалізувати на Жмеринщині проєкти в сфері соціального захисту населення, освіти та охорони здоров’я, розкрити інвестиційну привабливість Жмеринської громади, втілити в життя чимало амбітних проєктів з відновлення виробництва та програми для дітей із особливими освітніми потребами”, – зазначає Ольга Боровська.

“Нам надзвичайно імпонують люди, які фахово підходять до вирішення будь-яких питань, всебічно оцінюють ситуацію, враховуючи і ризики, і переваги. А беручи до уваги, що пані Ольга не лише управлінець, а й науковець – з чітким баченням та глибоким розумінням економічних процесів, – впевнений, що наша співпраця буде цікавою та результативною”, – переконаний голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій.