Чернівецька та Бабчинецька громади – в команді ГО “МИ – ВІННИЧАНИ”

Віднині в об’єднанні – Олег Антонюк – досвідчений управлінець, аграрій за фахом та покликанням, фахівець у сфері місцевого самоврядування, який представлятиме в ГО інтереси Чернівецької та Бабчинецької громад.

Свій трудовий шлях пан Олег розпочав із аграрного сектору, згодом перейшов на державну службу. В різний час очолював Могилів-Подільську державну адміністрацію та раду. Займав посаду голови Чернівецької районної державної адміністрації. Нині повернувся до аграрної галузі та працює заступником директора приватного сільськогосподарського підприємства.

За період роботи у Чернівецькій РДА, територіальні громади району щороку представляли проєкти на конкурс громад, і кожна сільська рада отримувала нагороду.

“Мені дуже імпонує команда об’єднання. Я добре знаю стиль роботи голови ГО Валерія Вікторовича Коровія, маю гарну комунікацію із народними депутатами, які підтримують та співпрацюють із «МИ – ВІННИЧАНИ», – зазначає Олег Антонюк. – Маю кілька ініціатив і впевнений, що в команді професіоналів їх вдасться реалізувати”.

Більше того, у пана Олега є вже готові проєкти, які чекають свого втілення. До прикладу, грантова діяльність в частині переробки сільгосппродукції, зокрема ягід та фруктів. Оскільки, як аграрій з досвідом, бачить проблему, пов’язану із реалізацією цієї групи продукції. “Переконаний, що саме в об’єднанні, за сприяння народних депутатів, вдасться вивести на новий рівень розвитку господарників-одноосібників, створити конкурентні кооперативи”, – підкреслює Олег Антонюк.

Ще один проєкт – створення дорадчої служби для допомоги сімейним фермерам, малим аграрним підприємствам, аби надавати їм консультації з екологічних питань та раціонального використання земель.

“Олег Антонюк з тих людей, які не розмінюються на порожні гасла, а свій досвід, уміння та енергію направляють на втілення конкретних ідей, справ та проєктів, що у підсумку говорять самі за себе, – зазначає голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій. – Ми раді бачити пана Олега у своїй команді і впевнені: попереду – чимало гарних спільних справ”.