До команди ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» долучився координатор Калинівської громади

Юрій Мілінчук – а саме він представлятиме Калинівську ТГ в нашому об’єднанні – за освітою інженер-механік. Пройшов шлях від звичайного працівника до директора. Нині очолює підприємство, яке спеціалізується на виробництві одягу. Як підприємець та керівник з багаторічним досвідом роботи на керівних посадах, добре обізнаний з проблематикою розвитку малого та середнього бізнесу.

Вже 15 років пан Юрій є народним засідателем в Калинівському районному суді. Його роль полягає у допомозі суддям в їхній професійній діяльності, контролі суспільства над судочинством, забезпеченні безпосередньої участі народу в здійсненні правосуддя.

“До громадського об’єднання «МИ – ВІННИЧАНИ» я приєднався, аби діяти. Щоб втілювати ініціативи та проєкти для громади, потрібні спільні дії та підтримка. Впевнений, що лише в сильній команді можна змінювати історію свого краю на краще”, – наголошує Юрій Мілінчук.

“Для будь-якої громади активні та прогресивні у своїх поглядах мешканці – запорука її успішного розвитку, – переконаний голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій. – І кожен житель, а тим більше знана у громаді людина, яка спрямовує свій ентузіазм, наснагу та зусилля на благо рідного краю, – творить нову історію своєї малої батьківщини”.