Володимир Козюк та ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” започатковують всеукраїнський дитячий конкурс “Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе”

Про старт творчого змагання Народний художник України, голова громадської організації “Кращий художник” Володимир Козюк оголосив під час відкриття виставки “Подільська народна ікона”. Експонати, представлені у Вінницькому обласному художньому музеї , – лише частина з унікальної приватної колекції митця, яка представляє іконопис саме нашого регіону.

На презентації побував і координатор ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” у Стрижавській територіальній громаді Богдан Урбанський.

Наш колега привітав Володимира Козюка з відкриттям експозиції, акцентувавши увагу на її цінності та унікальності. “Це проект надзвичайної ваги. Адже виставка народних ікон є концентрацію накопиченого століттями духовного і художнього досвіду українців, відображенням їхнього унікального внутрішнього світу”, – зазначив він.

Також під час творчого заходу Богдан Урбанський разом з Володимиром Козюком оголосили про старт всеукраїнського відкритого дитячого конкурсу «Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе», який відбудеться за ініціативи Народного художника України та за підтримки ГО “МИ – ВІННИЧАНИ”.

Для нашого об’єднання підтримка галузі культури є і завжди буде в пріоритеті. Особливо, коли це стосується молодого, творчого та талановитого майбутнього не лише нашої області, а й усієї України.