У місті Бар громадське об’єднання «МИ – ВІННИЧАНИ» представлятиме Вікторія Греськова

Пані Вікторія – приватний підприємець, займається проєктуванням будівель і споруд. Її командою, зокрема, були розроблені проєкти зі збільшення енергоефективності будівель, реконструкції адмінстративних приміщень під ЦНАПи, господарчі та питні водогони в сільській місцевості. Виконано також багато проєктів з реконструкції та капітального ремонту закладів освіти, амбулаторій практики сімейної медицини та адмінбудівель.

У громаді Вікторію Греськову знають як голову ГО «ОТГ для нас». Ця громадська організація діє два роки та займається реалізацією інфраструктурних проєктів в територіальній громаді. Зокрема, саме завдяки їй здійснено благоустрій спортивних майданчиків під баскетбол та волейбол.

“Коли люди бачать реальні дії, вони починають довіряти. І саме для того, щоб згуртувати та мотивувати людей до спільних дій, вирішила приєднатись до ГО «МИ – ВІННИЧАНИ». Разом з об’єднанням, я впевнена, нам вдасться впровадити у громаді нові цікаві проєкти”, – зазначає Вікторія Греськова.

“Пані Вікторія зі своєю громадською організацією вже активно працює над тими завданнями, які ставить перед собою наше об’єднання. Вона добре знає, чого потребує громада, і що найголовніше – знає, як потрібного результату досягти. Тож не маю жодних сумнівів в тому, що наша співпраця буде ефективною”, – запевняє голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій.