В команді ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” – Шпиківська громада

Координатором об’єднання стала тут Людмила Синько.

Свого часу пані Людмила працювала в школі практичним психологом і неодноразово була відзначена нагородами.У 2015 році обрана депутатом у с. Рахни-Лісові. За час депутатської діяльності облаштувала вуличне освітлення по двох вулицях, організовувала роботу з ремонту вулиць, які були закріплені за нею. У 2017 році стала головою тендерного комітету в школі. У 2020-му –  обрана депутатом до Шпиківської селищної ради. Після обрання заступником селищного голови склала депутатський мандат. Відтоді працює Першим заступником селищного голови.

Активності Людмилі Синько не позичати: для розвитку своєї громади вона розробила стратегію розвитку до 2030 року, знаходить різноманітні шляхи вирішення нагальних для громадян проблем. Розробляє нові проєкти, які дають можливість розвиватись кожному населеному пункту, що входить до складу територіальної громади.

І на досягнутому пані Людмила зупинятись не планує. “Щоби дати додаткові можливості своїй територіальній громаді, я вирішила стати координатором ГО «МИ – ВІННИЧАНИ», аби рухатись вперед, вчитись, отримувати досвід. Прагну бути  справедливою, відкритою до людей з їхніми проблемами, стояти на захисті їхніх прав, організовувати роботу таким чином, щоб приймати найважливіші, найнеобхідніші рішення для забезпечення достойного рівня життя та розвитку Шпиківської громади”, – зазначає Людмила Синько.

Така позиція дуже імпонує цілям та принципам ГО “МИ – ВІННИЧАНИ”. “За успіхом громади завжди стоїть команда небайдужих людей, які гуртуються довкола ініціативного, прогресивного та відданого своєму краю лідера. Пані Людмила – саме з тих, хто рухає громаду вперед. І ми раді вітати її у команді нашого об’єднання”, – зауважує голова ГО Валерій Коровій.