Мешканців Літинської громади консультували з питань земельного законодавства

Це вже другий семінар, проведений ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” у рамках запровадженого об’єднанням в територіальних громадах області циклу зустрічей з актуальних питань земельної реформи.

Традиційно, до обговорення проблемних питань запросили представників ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та ГО «Вінницька обласна аграрна палата».

Зустріч відбулась в форматі діалогу. Усі охочі, а це представники фермерських господарств, старости та прості громадяни, мали змогу отримати відповіді на свої питання від фахівців. За ініціативи координаторів Літинської ТГ Романа Квітко та Василя Герасимчука, до розмови запросили також і представника податкової служби.

Захід пройшов результативно та конструктивно, а жвава дискусія засвідчила, що подібні зустрічі у громадах – на часі, оскільки всі вони сьогодні потребують фахової підтримки у земельних та податкових питаннях.

Тому ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» й надалі проводитиме такі семінари, аби підтримати громадян та допомогти вирішити питання, які їх цікавлять.