До ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» долучилась Вапнярська громада

Команду координаторів об’єднання поповнив Руслан Мацерук – заступник Вапнярського селищного голови.

Пан Руслан здобув економічну освіту,  служив в Збройних Силах України. Працював у фінансових установах. Має досвід роботи й у банківських структурах та державній податковій службі.

Активний, цілеспрямований, досвідчений та креативний – так характеризують Руслана Мацерука колеги. У Вапнярській селищній раді працює з 2017 року, тому добре обізнаний із проблемами та перспективами громади.

“Я активно спілкуюся із мешканцями Вапнярської ОТГ, тож знаю із перших уст, чого потребують та з якими труднощами зіштовхуються наші громадяни, – зазначає пан Руслан. – І згуртувати їх задля втілення перспективних ідей та проектів розвитку громади – одне з важливих завдань, яке ставлю перед собою. Впевнений, що співпраця з ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” буде дуже корисною та доречною на цьому шляху”.

“Прагнути до змін, не боятися труднощів та бути націленим на результат – ті складові, які поряд з виваженістю та відповідальністю дозволять досягати поставлених цілей та рухатися вперед, – переконаний голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій. – Тому ми завжди раді бачити у своїй команді небайдужих людей, готових працювати на благо рідного краю”.