Громадське об’єднання “МИ – ВІННИЧАНИ” представлене тепер і на Шаргородщині

Координатором тут став Михайло Попов. Людина досвідчена, організована та цілеспрямована, пан Михайло розпочав свою трудову діяльність в аграрному секторі, працював агрономом. У 2000 році став державним службовцем, пройшовши шлях від головного агронома району до голови районної ради та адміністрації.

“Показово, що під керівництвом Михайла Попова Шаргородський район став лідером в області з написання та реалізації проєктів в рамках конкурсу для територіальних громад, – наголошує голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій. – Це свідчить про глибоке розуміння проблематики територій, вміння згуртувати людей, спрямувати їхню активність на розв’язання актуальних питань та розділити навпіл відповідальність за реалізацію визначених завдань. Адже нерідко, задля втілення низки програм, доводиться шукати та залучати спонсорські й інвестиційні кошти”.

За головування Михайла Попова, Шаргородщина першою в області коштом районного бюджету започаткувала програму за аналогією «Комфортні громади» на місцевому рівні. Пану Михайлу вдалось втілити у життя багато інфраструктурних та соціальних проєктів у низці населених пунктів краю.

“Сьогодні ж багато громад залишились наодинці зі своїми проблемами. І вирішити їх можна лише спільними зусиллями. А для цього потрібно чути людей, враховувати їхні інтереси та побажання, об’єднувати задля досягнення поставлених цілей. З цією метою я й прийняв рішення приєднатись до ГО «МИ – ВІННИЧАНИ». Тут бачу перспективу”, – зауважує Михайло Попов.