Для юних учнів Ладижинської музичної школи презентували нові бандури

Чудову новину зі свого округу повідомив на власній сторінці у мережі Facebook народний депутат України Микола Кучер. Для юних учнів міської музичної школи Ладижин презентували нові бандури! До речі, це перші такі музичні інструменти в школі.

І хоч клас вивчення гри на бандурі існує тут вже кілька років, але й досі дітлахи практикувались на одному-єдиному інструменті, який викладач приносила сама.

Тепер це в минулому! Завдяки ініціативності колективу, який написав проєкт у рамках конкурсу Фонду “МХП-Громаді” на придбання музичних інструментів, а разом із цим почав залучати додатковий ресурс. Долучились і народні депутати.

“Було зібрано необхідну суму для купівлі двох бандур. Один такий інструмент коштує 29 тис. грн.  Виготовляють їх майстри в Чернігові. Більше того, нові музичні інструменти це саме “підліткові” бандури, на яких буде зручно займатись молоді. Зараз цей напрямок відвідують 11 учнів”, – зазначив Микола Кучер. А водночас привітав колектив та учнів закладу із придбанням і побажав їм легкого навчання й нових досягнень.