Інтереси мешканців Літинської громади в ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” представлятимуть Василь Герасимчук та Роман Квітко

Сьогодні вони приєдналися до команди координаторів об’єднання та зустрілися з головою ГО Валерієм Коровієм.

Василь Герасимчук своє життя пов’язав з економікою, працював у різних фінансових установах, зокрема, в банківських. Тривалий час пропрацював на митній службі. 

Пан Василь є ініціатором та організатором дитячого футбольного турніру в пам’ять про свого батька Герасимчука Михайла Івановича. У цих змаганнях, що відбуваються вже 8 років поспіль, беруть учать команди з усієї області.

“Цьогоріч через пандемію довелось відтермінувати чемпіонат. Однак ми обов’язково проведемо ці змагання згодом, – зазначає Василь Герасимчук. – Адже розвиток молоді, яка захоплена спортом і усвідомлює важливість здорового способу життя – одна з найважливіших наших цілей”.

Ще один координатор – Роман Квітко – депутат Вінницької обласної Ради. Має досвід роботи в енергетичних компаніях, зокрема в АТ “Вінницягаз” та АТ “Вінницяобленерго”. Неодноразово порушував питання тарифів та якості надання послуг, ініціював створення робочої групи при Вінницькій обласній Раді щодо вивчення можливостей передачі газових мереж на баланс територіальних громад. У своїй депутатській діяльності відстоює інтереси мешканців округу.

“Рішення доєднатися до ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” – крок цілком для мене логічний, – запевняє Роман Квітко. – Адже це дієвий інструмент для згуртування та вирішення проблемних питань жителів Літинщини, можливість започаткувати нові проєкти задля подальшого розвитку краю”.