Бершадську громаду в ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” представлятиме Людмила Загарій

Саме вона координуватиме діяльність об’єднання на Бершадщині. Колекційний педагог та вчитель-логопед за освітою, пані Людмила пройшла шлях від учителя спеціального закладу до директора КУ «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр». Працювала на посаді заступника директора школи, потім – спеціалістом відділу освіти та спорту Бершадської ТГ.

“У своїй професії, як і в житті, Людмила Загарій надзвичайно відповідальна та цілеспрямована. До прикладу, у 2018 році ініціювала проєкт на створення ресурсної кімнати для дітей із синдром Дауна, і за підтримки народних депутатів Лариси Білозір та Миколи Кучера мрію дітей було успішно втілено. Корекційний простір звичайної сільської школи став прикладом для усієї Вінницької області. Тож сьогодні Бершадська громада завдячує пані Людмилі за небайдужість у питанні захисту прав на освіту дітей з особливими потребами, якісний та методичний супровід освітян задля успішного розвитку інклюзії, підтримку батьків у формуванні особливих діток”, – зазначає голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій.

Людмила Загарій неодноразово брала участь у конференціях в Міністерстві освіти, має великий досвід у співпраці з європейськими країнами, низку подяк та сертифікатів з підвищення кваліфікації саме в розвитку інклюзивного простору. Завдяки організованій плідній роботі, ресурсний центр сьогодні – один із кращих в області та стовідсотково забезпечений матеріально-технічною базою.

“Не люблю стояти на місці, прагну розвиватися, рухатись вперед – в ногу з реформами, та крок за кроком вирішувати проблеми в інклюзивній освіті, – зауважує Людмила Загарій. – Тому й вирішила стати частиною ГО «МИ – ВІННИЧАНИ»: впевнена, що професійна та наполеглива команда допоможе втілити в життя такі необхідні для розвитку громад проєкти, в тому числі – в освітянській галузі”.