В Іллінецькій громаді ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” представлятиме Василь Корецький

Понад 26 років свого життя пан Василь присвятив роботі в прикордонній службі. Пройшов шлях від рядового до підполковника. Після звільнення в запас працював в службі безпеки різних банківських установ, згодом – у бізнесових структурах. З часом пішов працювати до органіа державної влади. У 2015-2016 – мобілізований в зону АТО.

Після повернення на мирну територію Василь Корецький працював в Іллінецькій державній адміністрації. У ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” бачить команду однодумців, тому й вирішив долучитися до об’єднання.

“Переконаний, що саме завдяки досвіду та громадській позиції учасників об’єднання, нам вдасться реалізувати цікаві інвестиційно-соціальні проєкти. Працювати на користь не лише громад, а держави в цілому”, – зазначає Василь Корецький.

Голова ж ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій впевнений: досвід та прагнення розвивати свій край є великою складовою успішної подальшої діяльності нашого колеги. Тож об’єднання з радістю долучатиметься до спільних проєктів задля розвитку Іллінецької громади.