Понад 830 учасників! 165 переможців! Кожен з яких отримав до 10 000 грн на реалізацію проєктів для професійного зростання! Загалом, бюджет конкурсу – 1 700 000 грн.
– Ця війна показала, що ми в один момент можемо втратити все. Залишиться лише те, що в голові: знання і навички, – тому потрібно вкладати у свій розвиток, у розвиток наших дітей, громад, – привітала переможців народна депутатка України Лариса Білозір.
25 активних, вмотивованих, творчих представників соціальної та гуманітарної сфери отримали сьогодні в Томашполі свої сертифікати. Кожен з проєкт цікавий та потрібен! Серед переможців багато освітян, медики, волонтери.
✔️Камінська Олена Миколаївна, Брацлавська громада, «Створення Центру педагогічної освіти в Брацлавському ліцеї №1»
✔️Швець Олексій Васильович, Брацлавська громада, «Залучення уваги учнів до навчального процесу через яскравий та привабливий візуальний контент».
✔️Дунаєвська Ірина Миколаївна, Брацлавська громада, «Впровадження сучасних інформаційно-комунікативних технологій задля розвитку інтелектуальної спроможності учнів»
✔️Куржос Світлана Григорівна, Вапнярська громада, «Просвітницько-інформаційна робота щодо соціального захисту населення громади»
✔️Клімова Леся Володимирівна, Джуринська громада, «Підвищення професіоналізму учнів класу фортепіано шляхом участі у Всеукраїнському творчому конкурсі»
✔️Юніцька Наталія Миколаївна, Джуринська громада, «Книга нарисів «Небо плаче» про загиблих воїнів ЗСУ та мирних жителів, долю переселенців, унаслідок вторгнення ворогів в Україну»
✔️Васьков Дмитро Олександрович, Мурованокуриловецька громада, «Реабілітаційна допомога після травм та поранень за допомогою масажу»
✔️Тарановська Світлана Миколаївна, Мурованокуриловецька громада, «Step ehead (Крок вперед). Облаштування культурно- спортивного хабу»
✔️Стенгецька Оксана Миколаївна, Мурованокуриловецька громада, «Аrt education without limits». Мистецька освіта без обмежень»
✔️Луп’як Любов Миколаївна, Мурованокуриловецька громада, «Розвиток професійних навичок дітей на уроках технологій (модуль “Технологія виготовлення швейних виробів”)
✔️Дзюбак Сергій Андрійович, Мурованокуриловецька громада «Розширення сушарної справи: бездимна сушарка для овочів, фруктів та ягід»
✔️Пустіва Олена Василівна, Томашпільська громада, «Читання книг – ключ до розвитку дитини!»
✔️Кушнір Тетяна Ярославівна, Томашпільська громада, «Мій край, моя родина у старих світлинах»
✔️Поперечна Людмила Анатоліївна, Томашпільська громада, «Безпечний простір для дітей, які пережили або стали свідками насильства за методикою «Зелена кімната» із використанням моделі «Барнахус»
✔️Деркач Юрій Григорович, Тульчинська громада, «Створення інформаційно-довідкового куточку задля актуалізації просвітницької роботи на території Тульчинського району»
✔️Цугуй Ауріка Іванівна, Тульчинська громада, «Ораторське мистецтво як ефективний засіб самопрезентації».
✔️Кучерявенко Василь Володимирович, Чернівецька громада, «Розширення асортименту інструментів задля кваліфікованого навчання студентів ремонту та обслуговування сільськогосподарської техніки».
✔️Гринько Тамара Степанівна, Чернівецька громада, «Поліпшення умов праці та облаштування простору психолога для роботи з сім’ями військовослужбовців, ветеранів війни, сім’ями загиблих та зниклих безвісти»
✔️Кукурудзяк Ольга Володимирівна, Шаргородська громада, «Сільська бібліотека. Молодь. Інновації.»
✔️Рожко Ольга Володимирівна, Шаргородська громада, «Розвиток дитячого інтелекту та навичок за допомогою бізікуба»
✔️Стус Олександр Іванович, Шаргородська громада, «Розвиток професійних навичок з надання першої домедичної допомоги»
✔️Салямон Катерина Антонівна, Шаргородська громада, «Штучний Інтелект в освіті»
✔️Савченко Наталія Віталіївна, Шпиківська громада, «Вдосконалення професійних навичок з іноземної мови задля продуктивної співпраці із міжнародними громадськими організаціями та благодійними фондами»
✔️Нич Олександр Васильович, Шпиківська громада, «Вдосконалення засобів подачі знань учням на уроках з інформатики в режимі онлайн»
✔️Блажієвська Олена Вікторівна, Шпиківська громада, «Поліпшення умов праці та особистого робочого простору учасників освітнього процесу в мистецькій школі».
Як відзначила народна депутатка Лариса Білозір, такі міні-гранти дають поштовх активним мешканцям громад шукати додаткові можливості для розвитку, набувати досвіду, щоб надалі брати участь і в міжнародних грантах.