Валерій Коровій передав дітям нацгвардійців в/ч 3028 солодкі новорічні подарунки

Голова ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» Валерій Коровій, координатори об’єднання Галина Павленко та Юрій Мілінчук завітали до військової частини 3028 Національної Гвардії України, що дислокується в Калинівці, аби зустрітися з дітками військовослужбовців та привітати їх з прийдешніми святами.

У дарунок діти нацгвардійців, які стоять нині на захисті миру та безпеки нашої держави, отримали солодощі з інтерактивними сюрпризом. Як він працює, малечі показав голова громадського об’єднання Валерій Коровій. Позитивні емоції від спілкування залишились і в дорослих , і в діточок.

“У ці передсвяткові дні особливо гостро відчуваєш цінність миру, спокою, радієш можливості зібратись родиною, зігрітись теплом та сміхом найрідніших людей. І дуже важливо пам’ятати, що всі ці, здавалося б, буденні радощі, в такий непростий час нам дають змогу відчути саме наші мужні та відважні воїни, які стоять на сторожі цілісності та безпеки нашої держави, – зазначає Валерій Коровій. – І ми просто не могли оминути увагою діток наших героїв. Хотілося теж поділитись з ними своїм теплом, подарувати гарний настрій та відчуття свята”.

Подарунки від ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» отримають діти усіх нацгвардійців військової частини 3028, які зараз виконують завдання в зоні ООС.