Лариса Білозір завітала з подарунками до Ободівської школи-інтернату та Тульчинського будинку дитини для дітей з ураженням ЦНС

У День Святого Миколая народний депутат України Лариса Білозір з колегою та іноземними друзями, їхніми родинами, привітали зі святом діток-сиріт та дітей без батьківського піклування в спеціальній Ободівській школі-інтернат та Тульчинському будинку дитини для дітей з ураженням ЦНС. Про це народна обраниця повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook.

“Передала всім вихованцям новорічні подарунки і навіть станцювала новорічний флешмоб з вихователями спецшколи для дітей!”, – розповіла Лариса Білозір.

В Ободівській спецшколі навчається 98 учнів. Вони опановують ази робітничих професій. Столярна справа і будівельна, швейна і шевська, художні промисли, квітникарство – цікаві і затребувані на ринку праці напрямки, з навиками яких, на переконання народної депутатки, дітям легше буде знайти своє місце у житті. Подарували їм знаряддя для роботи по дереву. Цього року, крім солодощів, вихованці школи-інтернату отримали також спортивний інвентар.

“В Тульчинський будинок дитини передали засоби гігієни та солодкі подарунки! Нас, гостей, діти порадували незабутніми концертами. Завершили благодійний день на св. Миколая екскурсією в легендарний Палац Потоцьких. Маю надію, що ми як помічники Святого Миколая принесли в цей день діткам святковий настрій та щирі посмішки, подарували віру в казку”, – зазначила Лариса Білозір.