Валерій Коровій привітав із зимовими святами колектив Стрижавського дитячого будинку-інтернату (відео)

Для вихованців закладу, де перебувають діти та молодь до 35-річного віку, голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій є давнім другом, адже часто відвідує будинок-інтернат. Тож і в ці святкові дні, разом з колегами, завітав до них на гостину.

“Зимові свята завжди несуть у собі надію, добро, очікування дива. Це час здійснення мрій та передчуття справжньої казки. І я бажаю кожному з вас у ці святкові дні поринути у чарівну атмосферу новорічно-різдвяних див”, – звернувся з вітальним словом до колективу закладу Валерій Коровій.

Разом з координатором об’єднання у Стрижавській громаді Богданом Урбанським, голова ГО вручив вихованцям будинку-інтернату солодкі подарунки. Та побажав усім щасливих свят.

Варто відзначити, що за підтримки Валерія Коровій Стрижавський дитячий будинок-інтернат, розрахований для 150 вихованців, став одним із кращих в Україні. Діти та молодь тут займаються творчістю, мають значні досягнення у спорті. Мають і власну футбольну команду, яку голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій теж взяв під свою опіку.