Та перш, ніж познайомити з новими представниками команди, розповімо про Чечельницьку громаду та її історію.
За легендою, Чечельник заснований у XVI ст. татарином-утікачем Чаганом, який одружився з православною дівчиною, перейняв православну віру й поселився на правому березі р. Савранки. Хутір назвав Чаганлук. Люди, які селилися поряд, називали хутір – Чачанлук, з часом назва трансформувалася в Чачанлик, а ще пізніше – в Чечельник. Перша згадка про сторожові поселення на місці теперішнього Чечельника на краю Буджацького степу датується 1529 роком.
Славиться цей край своїми природними ландшафтами та історичними родзинками. До прикладу, саме тут найвища дзвіниця на Вінниччині – в Архангело-Михайлівському жіночому монастирі.
Саме в Чечельницькій громаді розташований, відомий на всю Україну та за її межами, Національний природний парк Кармелюкове Поділля. Тут народився Дмитро Чечель, козацький полковник– герой оборони Батурина від москалів.
Славиться також це містечком костелом Йосипа Обручника. Саме в ньому є чудодійна ікона Святої Діви Марії.
Відома ця громада родючими землями та працьовитими людьми. Тому тут активно розвивається сільське господарство. Економічно-підприємницька діяльність тут функціонує, здебільшого, завдяки малому та середньому бізнесу.
Що таке повномасштабна війна жителі ТГ відчули з перших днів. Люди згуртувалися та активно приймали переселенців, дехто і досі залишився тут жити, сміливі й відважні пішли боронити свою землю від ворога. Волонтерську діяльність тут не припиняють і досі, бо ж знають, як важливо допомагати нашим захисникам.
Днями тут було створено наш осередок. Очолив його Петро Гук – голова місцевої ветеранської організації. До нашого представництва доєдналися люди мудрі, патріотичні та завзяті, готові допомагати та розвивати свою громаду. Про свої ідеї вони розповіли Валерію Коровію – голові ГО, який завітав, аби поспілкуватись із однодумцями об’єднання. Під час зустрічі обговорили спільні проєкти та способи їх реалізації, націлені на добробут громади та задля Перемоги.