Громадське об’єднання “МИ – ВІННИЧАНИ” запроваджує в територіальних громадах цикл зустрічей з актуальних питань земельного законодавства

За ініціативи ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» у Вапнярському будинку культури відбувся консультативний семінар “Особливості впровадження земельної реформи”.

На зустріч запросили мешканців з різних громад, які цікавляться питаннями земельної галузі та потребують роз’яснення окремих норм земельного законодавства.  Приєднались до обговорення і депутати Вінницької обласної ради.

В рамках зустрічі представники різних територіальних громад мали можливість поспілкуватись із представниками ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” та отримати фахові коментарі з актуальних галузевих питань. Зокрема, найбільш гострими для учасників зустрічі  виявились питання законодавчих норм, які стосуються одноосібників, інвентаризації земель та оренди водних ресурсів. 

Після тривалого діалогу громадяни вирішили направити спільні письмові рекомендації щодо розв’язання земельних проблем, які їх турбують, до ГО «МИ – ВІННИЧАНИ». Представники ж об’єднання, у свою чергу, ініціюють звернення до народних депутатів Лариси Білозір, Миколи Кучера та Геннадія Вацак, аби спільно напрацювати механізм вирішення порушених питань.