Громадське об’єднання “МИ – ВІННИЧАНИ” розширює свою географію

До команди ГО долучився координатор Чечельницької громади – Петро Іванович Гук. Досвідчений, мудрий та відповідальний, нині пан Петро очолює Чечельницьку громадську організацію ветеранів України, допомагає та опікується людьми пенсійного віку, їхнім соціальним захистом. 

Свій трудовий шлях він розпочав з учительського фаху. На освітянській ниві пропрацював чимало років, проте має досвід роботи і в інших галузях, зокрема  й на державній службі. Свого часу був заступником голови районної ради. Нині ж пан Петро на заслуженому відпочинку, та громадської роботи не полишає .

“Гуртом можна зробити значно більше добрих справ, аніж самотужки. У першу чергу, в питаннях допомоги соціально незахищеним громадянам, людям, які потребують уваги та підтримки, – переконаний Петро Гук. – Маю сподівання, що спільно з ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” вдасться започаткувати проєкти, які допоможуть ефективно реагувати на виклики та проблемні питання у житті громади і сприяти її подальшому розвитку”.

У результативності співпраці голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій сумніву не має. “Люди, які займаються громадською діяльністю, роблять це за покликом серця. А це найкращий мотиватор. Тому переконаний: наше співробітництво з паном Петром буде ефективним”.