Віднині ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” має свого представника і в Хмільницькій територіальній громаді

Координатором об’єднання став тут Юрій Шевченко – підприємець, волонтер, меценат.

Пан Юрій пройшов шлях від автослюсаря до приватного підприємця. Добре знає ціну трудової міграції, адже свого часу довелося й самому скуштувати заробітчанського хліба, аби забезпечити добробут власної родини.

Нині особливе місце в житті та діяльності Юрія Шевченка займає волонтерство та меценатство. Свої зусилля переважно спрямовує на підтримку різноманітних просвітницько-культурних проєктів: пан Юрій – співорганізатор та меценат міжнародного етнофестивалю «Живий вогонь», всеукраїнських класифікаційних змагань з танцювального спорту серед дітей «Перлина Поділля», дитячого проекту «Двір має талант». Щорічно підтримує дитячий конкурс «Маленькі сонечка». А у 2019 році в рамках Національного конкурсу “Благодійна Україна” став переможцем конкурсу “Благодійна Вінниччина-2018” у номінації “Благодійність у сфері культури та мистецтва”.

Поряд з тим, у 2020 році наш колега за благодійні кошти відремонтував відділення анестезіології та інтенсивної терапії з повним забезпеченням його медичним обладнанням.

Не полишає Юрій Шевченко і волонтерства: з початком російської агресії разом з дружиною допомагають військовослужбовцям, які боронять суверенітет та незалежність України, за що отримав офіційні відзнаки.

Також підтримує та бере участь у волонтерській діяльності щодо захисту тварин від жорстокого поводження.

Сьогодні ж пан Юрій реалізує у місті Хмільник суспільно важливий проєкт з будівництва дитячого-розважального центру та кінотеатру.

“Юрій Шевченко – з тих людей, ініціатива, досвід та творчий запал яких гуртують довкола себе десятки і сотні небайдужих земляків, – переконаний голова ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій. – Його бачення розвитку громади, націленість на результат нам дуже імпонують. Тож ми раді вітати пана Юрія у своїй команді”.