ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” розширює команду однодумців

Віднині власного координатора в об’єднанні має і Глухівецька громада. Андрій Сєчко – людина, яка не боїться відповідальності і не з чуток знає, що таке боротьба за майбутнє країни.

Справжній патріот, готовий будь-якої хвилини захищати мир та спокій своїх земляків, пан Андрій – військовослужбовець. Проходив службу в АТО, в 131-му розвідувальному батальйоні. Сформований для відсічі російської збройної агресії проти України, 131 окремий розвідувальний батальйон є однією тих з військових частин, які “народжені війною”. В гарячій точці довелося побувати і нашому колезі. Та героїзмом чи подвигом він це зовсім не вважає.

“Це наш обов’язок, і так має чинити кожен свідомий громадян своєї країни”, – переконаний Андрій Сєчко.

Сьогодні головна мрія пана Андрія – щасливі українці та земляки його малої батьківщини. Саме тому і доєднався до ГО «МИ – ВІННИЧАНИ».  “Є велике бажання спільно втілювати проекти, які сприятимуть розвитку громади, даруватимуть людям посмішки,  додадуть нового імпульсу та ритму в життя наших земляків, а тим самим допоможуть змінювати регіон та сприяти його процвітанню”, – зазначає Андрій Сєчко.

Команда ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” рада вітати однодумців у своєму колі. “Коли людина щиро вболіває за свою громаду, живе її досягненнями і переймається проблемами, більше того – готова працювати на благо своїх земляків, – це дуже цінно і відчувається відразу, – запевняє голова об’єднання Валерій Коровій. – А, як показує досвід, активність і наполегливість у прагненні розвиватись завжди дають результат”.