ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” має координатора в Оратівській громаді

До команди об’єднання долучився Петро Покорнюк. Знана та авторитетна на Оратівщині людина, Петро Покорнюк не один рік займав керівні посади на теренах рідного краю, тож глибинно знає, чим живе і чого потребує Оратівська громада. Великий управлінський досвід дає можливість не лише оцінювати поточну ситуацію, а й орієнтуватися на перспективу, приймати виважені рішення та впевнено втілювати їх в життя.

Пан Петро очолював Оратівську селищну раду, згодом – районну раду та Оратівську державну адміністрацію, був редактором районної газети.

Петро Покорнюк вважає, що нині громади кинуті напризволяще. “Отримали самостійність, та не отримали механізму наповнення бюджету. Тож змушені навпомацки шукати шляхи розвитку територій”, – зауважив він під час зустрічі з головою ГО “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерієм Коровієм.

Водночас, пан Петро має власне бачення, як досягти успіху. І результати його адміністративної діяльності є тому промовистим підтвердженням. За чотири роки на посаді голови районної адміністрації Петро Покорнюк спромігся залучити інвестиційні проекти: працює потужне підприємство, що спеціалізується на вирощуванні свиней, збудовано та функціонує елеватор, задіяно три заводи по виготовленню цегли, газифіковано 14 населених пунктів Оратівщини.

До ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» пан Петро вирішив доєднатися, оскільки тут діє потужна та професійна команда. 

“Маю досвід, бажання та ідеї, як змінити рідний край. Переконаний, що громадське об’єднання “МИ – ВІННИЧАНИ” – саме та платформа, яка не лише декларує, а має чіткий практичний підхід до реалізації таких необхідних для громад проєктів розвитку”, – зазначає Петро Покорнюк.