Вінницький регіон завжди вважався аграрним. Тут родючі ґрунти, оптимальний клімат і люди, які люблять працювати на землі. Вінниччина з року в рік збирає рекордні врожаї. Левова частка успіху аграрної галузі Вінниччини – у її кадрах, тих, хто розвиває цей напрямок, впроваджує новітні наукові здобутки. Цей конкурс саме для таких творчих та інтелектуальних людей!
– Ідея конкурсу народилася під час спілкування зі студентами Вінницького національного аграрного університету. Говорили якраз про оптимальну модель аграрного виробництва, адже сільське господарство має бути насиченим та різностороннім, – каже заступник голови правління МХП Юрій Мельник під час презентації конкурсу в аграрному університеті.
– А щоб будь-яка ідея чи справа мала успіх, потрібно долучити до неї якомога більше причетних людей. Так було вирішено організувати конкурс студентів аграрних спеціальностей коледжів та університетів Вінниччини. Тут свою нішу можуть знайти студенти, які навчаються на інженерному, аграрному, ветеринарному, економічному факультетах. А ще майбутні спеціалісти, які вивчають процеси, пов’ язані з переробкою продукції. Таким чином, у виграші будуть всі – студенти, викладачі вищих навчальних закладів, а в результаті, через професійність кадрів, – уся держава! – впевнений Юрій Мельник.
Народний депутат України Микола Кучер зауважив студентам, що цей конкурс – це виклик, перш за все, самому собі:
– Сьогодні дуже багато питань, на які студенти повинні самі для себе дати відповідь: “Що я можу”. Цей конкурс – це можливість бути причетним до чогось великого. Бо можна просто ходити на пари і слухати, а можна втілювати ці знання у власні ідеї та інновації. Це корисний досвід і для викладачів, які також можуть брати участь у конкурсній команді. Сьогодні виробництво так і працює: виробники запрошують науковців і спільно працюють над проблемою.
Можливо, важко навчити студента всього на світі, але можна навчити вчитися та розвиватися. Тому це ваш шанс до вдосконалення, – закликав до участі у конкурсі Микола Кучер.
Про основні умови конкурсу повідомив голова громадського об’єднання “Ми – Вінничани” Валерій Коровій:
– Конкурс “Оптимальна модель організації аграрного виробництва” має 5 основних напрямків: багатопрофільне аграрне господарство; точне землеробство; виробництво органічної продукції рослинництва та тваринництва; виробництво та переробка продукції тваринництва; овочівництво та садівництво.
Конкурс триватиме до 10 грудня, до цього часу будуть прийматися роботи. А до 20 грудня конкурсною комісією буде визначено 6 переможців, кожен з яких отримає грант на 40 000 грн.
Тому запрошуємо усіх бажаючих, буде цікаво і пізнавально! – закликав до активної творчої роботи Валерій Коровій.
Більше про умови та Положення конкурсу, шукайте на офіційному сайті ГО “Ми – Вінничани” у розділі “Конкурс студентських робіт «Оптимальна модель організації аграрного виробництва»” або за посиланням: https://vinsila.vn.ua/?page_id=6334