Громадське об’єднання «МИ-ВІННИЧАНИ» є відкритим до співпраці об’єднанням небайдужих людей. Ми прагнемо залучити до взаємодії таких же активних, амбітних та небайдужих. Адже тільки з такої позиції можна творити зміни. Якщо у вас є мета змінити на краще країну, регіон, місто чи село, у якому ви живете, тоді нам по дорозі. Якщо у Вас є прагнення, але немає засобів для його реалізації, будемо разом вишукувати засоби.

Для нас однаково важливо покращити добробут жителів Козятина й Піщанки, Бару, Теплика та Погребища. На нашу думку, немає неважливих проблем, якщо ці проблеми турбують жителів області. Готові почути та діяти у Жмеринці та Кунці, Калинівці й Ольгополі, у найбільшій і найменшій територіальній громаді. Наше об’єднання є платформою для консолідації сил та для реальної співпраці між усіма територіальними громадами області.

У єднанні – сила!

Валерій Коровій – голова Громадського об’єднання «МИ-ВІННИЧАНИ», доктор економічних наук
Ігор Лещенко – голова Наглядової ради Громадського об’єднання «МИ-ВІННИЧАНИ»
Лариса Білозір – народний депутат України
Геннадій Вацак – народний депутат України
Микола Кучер – народний депутат України
Таїса Славінська – засновник Громадського об’єднання «МИ-ВІННИЧАНИ»
Петро Струсевич – засновник Громадського об’єднання «МИ-ВІННИЧАНИ»
Олександр Домбровський – народний депутат України VII і VIII скликань, Вінницький міський голова (2002-2005), голова Вінницької обласної державної адміністрації (2005-2010)
Сергій Кудлаєнко – народний депутат України VIII скликання